تغییر حجم آپلود فایل دایرکت ادمین

تغییر حجم آپلود فایل دایرکت ادمین

در این نوشته آموزش تغییر حجم آپلود فایل دایرکت ادمین را مرور خواهیم کرد و ویدیو آموزشی و توضیحات تصویری را تقدیمتان خواهیم کرد.

دایرکت ادمین

دایرکت ادمین یک پنل مدیریتی هاست است که در کشور ما طرفداران زیادی دارد و شخص بنده نیز علاقه خاصی به دایرکت ادمین دارم و از سادگی و فیچر های متعددی برخوردار است که از نظر رتبه بندی بترتیب پنل مدیریت whm(cpanel) و plesk و direct admin میباشد که این پنل از سادگی و قدرت بالایی برخوردار است و لایسنس ماهانه ارزانتری نسبت به سایر رقبا دارد. در این پست میتوانید آموزش نصب دایرکت ادمین را مشاهده کنید.

بعد از نصب و فعالسازی دایرکت ادمین میزان حجم پیشفرض آپلود فایل در هاست ها و برای کاربران ۱۰ مگابایت است که این جم بسته به سیاست مدیریتی شما و کارایی آپلود در سایت ها تغییر میکند مثلا ما برای آپلود در دایرکت ادمین میزان آپلود را ۱۰۰ مگابایت قرار دادیم تا ویدیو های آموزشی و عکس و فایل های دانلود را بتوانید از طریق file maneger آپلود و مدیریت کنیم و این رقم بسته به سیاست شما ممکن است ۱۰ مگابایت باشد یا ۱۰۰۰ مگابایت.

 

تغییر حجم فایل

برای تغییر حجم آپلود فایل دایرکت ادمین میبایست با دسترسی admin level به پنل مدیریت لاگین کنید و مشابه تصاویر زیر و مراحل زیر اقدام کنید تا این رقم را بتوانید کاهش یا افزایش بدهید.

۱- از بخش Extra Features گزینه Administrator Settings را انتخاب کنید.

 

۲-از بخش Server Settings (will restart DirectAdmin) و از باکس Max Request/Upload Size (bytes)  میتوانید حجم مورد نظر آپلود را انتخاب کنید که یا کاهش دهید و یا افزایش.

نکته: اگر در کادر گزینه K . M . G را نزنید که مخفف کیلو بایت و وگابایت و گیگابایت است رقم بصورت بایت میشود.مثلا ۱۰۰ مگابایت را میتوان ۱۰۰M نوشت یا ۰٫۱g نوشت.

تغییر حجم آپلود فایل دایرکت ادمین

 

 

ویدیویی از پروسه انجام شده در این ویدیو تهیه شده که در زیر قابل مشاهده است.

منبع فاما سرور

 

نظرات کاربران

مطالب مرتبط
آموزش نصب Jitsi Meet در debian 10
آموزش نصب Jitsi Meet در debian 10

در نوشته آموزش نصب Jitsi Meet در debian 10 به موضوع نصب jitsi meet در سرور های دبین ۱۰ را…

افزودن ip در دایرکت ادمین
افزودن ip در دایرکت ادمین

با مقاله افزودن ip در دایرکت ادمین در خدمت شما هستیم از وبلاگ فاما سرور و دسته آموزش های دایرکت…

باگ امنیتی در VMware
باگ امنیتی در VMware

به دنبال نشر آسیبپذیری جدید مقاله باگ امنیتی در VMware را جهت حفظ امنیت قرار میدهیم.لطفا نسبت به پچ امنیتی…

درباره فناوران آساک

فاما سرور از گروه شرکت های فاما نام گذاری و تشکیل شده است که در قسمت فوتر میتوانید با خدمات دیگر ما نیز آشنا بشوید و خرسندیم که در این راه و برای رسیدن به موفقیت در کنار شما خواهیم بود.

سرور مجازی ایران

سرور اختصاصی ایران

سرور مجازی آلمان

سرور مجازی ترید

سرور مجازی فرانسه

سرور مجازی

سرور ایران

وبینار

سرور بیگ بلو باتن

سرور مجازی فنلاند

سرور باینانس

سرور مجازی انگلیس