تغییر حجم آپلود فایل دایرکت ادمین

تغییر حجم آپلود فایل دایرکت ادمین

در این نوشته آموزش تغییر حجم آپلود فایل دایرکت ادمین را مرور خواهیم کرد و ویدیو آموزشی و توضیحات تصویری را تقدیمتان خواهیم کرد.

دایرکت ادمین

دایرکت ادمین یک پنل مدیریتی هاست است که در کشور ما طرفداران زیادی دارد و شخص بنده نیز علاقه خاصی به دایرکت ادمین دارم و از سادگی و فیچر های متعددی برخوردار است که از نظر رتبه بندی بترتیب پنل مدیریت whm(cpanel) و plesk و direct admin میباشد که این پنل از سادگی و قدرت بالایی برخوردار است و لایسنس ماهانه ارزانتری نسبت به سایر رقبا دارد. در این پست میتوانید آموزش نصب دایرکت ادمین را مشاهده کنید.

بعد از نصب و فعالسازی دایرکت ادمین میزان حجم پیشفرض آپلود فایل در هاست ها و برای کاربران ۱۰ مگابایت است که این جم بسته به سیاست مدیریتی شما و کارایی آپلود در سایت ها تغییر میکند مثلا ما برای آپلود در دایرکت ادمین میزان آپلود را ۱۰۰ مگابایت قرار دادیم تا ویدیو های آموزشی و عکس و فایل های دانلود را بتوانید از طریق file maneger آپلود و مدیریت کنیم و این رقم بسته به سیاست شما ممکن است ۱۰ مگابایت باشد یا ۱۰۰۰ مگابایت.

 

تغییر حجم فایل

برای تغییر حجم آپلود فایل دایرکت ادمین میبایست با دسترسی admin level به پنل مدیریت لاگین کنید و مشابه تصاویر زیر و مراحل زیر اقدام کنید تا این رقم را بتوانید کاهش یا افزایش بدهید.

۱- از بخش Extra Features گزینه Administrator Settings را انتخاب کنید.

 

۲-از بخش Server Settings (will restart DirectAdmin) و از باکس Max Request/Upload Size (bytes)  میتوانید حجم مورد نظر آپلود را انتخاب کنید که یا کاهش دهید و یا افزایش.

نکته: اگر در کادر گزینه K . M . G را نزنید که مخفف کیلو بایت و وگابایت و گیگابایت است رقم بصورت بایت میشود.مثلا ۱۰۰ مگابایت را میتوان ۱۰۰M نوشت یا ۰٫۱g نوشت.

تغییر حجم آپلود فایل دایرکت ادمین

 

 

ویدیویی از پروسه انجام شده در این ویدیو تهیه شده که در زیر قابل مشاهده است.

منبع فاما سرور

 

نظرات کاربران
مطالب مرتبط
خرید vps iran
خرید vps

در این مقاله به مزایا و معایب و مشکلات احتمالی خرید vps میپردازیم و در حد توان توضیحاتی در مورد…

سرور مجازی ایرانخودرو و سایپا
سرور مجازی ایرانخودرو و سایپا

شما در حال مطالعه نوشته سرور مجازی ایرانخودرو و سایپا از وبلاگ فاما سرور هستید و در این مطلب در…

سرور مجازی تیم اسپیک
سرور تیم اسپیک

سرور تیم اسپیک سرور تیم اسپیک یکی از گزینه های روی میز جهت همکلام شدن گروهی و اجرای گیم و…

درباره فناوران آساک

فاما سرور از گروه شرکت های فاما نام گذاری و تشکیل شده است که در قسمت فوتر میتوانید با خدمات دیگر ما نیز آشنا بشوید و خرسندیم که در این راه و برای رسیدن به موفقیت در کنار شما خواهیم بود.

سرور مجازی ایران

سرور اختصاصی ایران

سرور مجازی آلمان

سرور مجازی آمریکا

سرور مجازی فرانسه

سرور مجازی

سرور ایران

خرید vps

سرور بیگ بلو باتن