سرور اختصاصی

سرور اختصاصی ایران

فاما سرور ارایه دهنده سرور اختصاصی ایران با منابع جدید و نامحدود و متفاوت در خدمت شما عزیزان است و در این نوشته از مزایا و تفاوت ها سخن میگوییم.

سرور اختصاصی

مابین تخفیف ها و آفر های متعدد سرور اختصاصی ایران یا سرور اختصاصی هیچ اشاره ای به نوع سرور نشده و همکاران و دوستان فقط به ذکر منابع اکتفا میکنند که این عمر برای بعضی از مصرف کنندگان ممکن است مشکلاتی را بوجود بیاورد.

برای مثلا سری به پست سرور مجازی بیگ بلو باتن بزنید, در این نوشته برای عزیزان و کارگاه های آموزشی نیازمندی که توان مالی مناسب برای تهیه سرور اختصاصی برای نرم افزار آموزشی بیگ بلو باتن که کار اصلی برگزاری وبینار (سمینار آنلاین) را انجام میدهد سرور مجازی رایگان در نظر گرفتیم ولی نکته اینگونه است که سرور مجازی برای این نرم افزار آموزشی به تنهایی کافی نیست.

برای نرم افزار های آموزش از راه دور یا وبینار باید از سرور های اختصاصی با منابع نامحدود استفاده شود و البته ناگفته نماند که سرور مجازی ایران جوابگوی تعداد متوسط را دارا میباشد ولی ارگان ها و شرکت های بزرگ یا دانشگاه های بزرگ برای برگزاری وبینار یا جلسات آموزشی باید از منابع اختصاصی استفاده کنند.

تفاوت سرور مجازی و سرور اختصاصی برای وبینار

هر دو مناسبند ولی برای تعداد محدود مثلا پلن ۱۰ سرور مجازی ما برای حداقل ۲۵۰ تا ۳۰۰ دانشجو یا بازدید کننده مناسب است و تعداد بالاتر قطعا نیاز به سرور اختصاصی دارد.

علاوه بر سرور اختصاصی منابع پورت سرور و پهنای باند هم نکته مثبت این کار است که باید دقیق دقت شود برای بیگ بلو باتن یا سرور ادوب کانکت بازدید کننده های مثلا ۱۰۰ عددی اگر داشته باشد باید دقت شود چند کلاس بصورت همزمان یا چند اتاق وبینار در حال برگزاری است و تعداد این اتاق ها و کلاس ها چند بازدید کننده دارد.

همیشه گول قیمت را نخورید و دقت کنید که منابع هارد سرور از چه نوع است حتی اگر بهترین نوع و برند را داشته باشد بایدد ببینید طول عمر این هارد های فیزیکی چقدر بوده همینطور این تحقیق در مورد رم سرور و cpu های سرور نیز پابرجاست.

سرور اختصاصی تیغه ای

ارایه سرور اختصاصی برای برگزاری کلاس های آنلاین

فاما سرور برای این مشکل سرور های تیغه ای با کیفیت بالا در نظر گرفته است که هر کاربر میتواند بصورت اختصاصی سرور اختصاصی تیغه ای از فاما سرور اجاره کند زیرا در این برهه زمانی وضعیت بازار بهم ریخته است و قیمت یک سرور مثلا gen8 یک ماه قبل با حال خیلی تفاوت دارد و بصرفه نیست اگر نیاز به تهیه سرور دارید.

سرور اصلی ما همزمان ۱۶ سرور تیغه ای gen8 و gen9 را ساپورت میکند که طول عمر آن ها کمتر از یکسال است و در صورت نیاز میتوانید هارد سرور را خودتان تهیه کنید تا هزینه اجاره ماهانه خیلی کمتری برای شما به ارمغان بیاید.

نکته

برای استفاده از هارد های پر سرعت ssd و nvme هزینه ها متفاوت است و برای آژمون ها و کلاس های آنلاین چنین پیشنهادی نمیکنیم به شما زیرا سرعت بارگزاری بالاتری دارد ولی هزینه های استفاده از آ« بسیار بیشتر از هارد های پیشفرض sas است.

سرور اختصاصی رکمونت

در این بین ما بازار هدف را برای همه مشاغل باز گذاشته ایم و طبیعتا هر استفاده ای بجز خرید سرور برای دور زدن پهنای باند , خرید سرور برای vpn , خرید سرور برای ایجاد تانل , خرید سرور برای نیم بها شدن ترافیک و هر سرویسی که از آیپی ها سو استفاده شود و از ترافیک سرور ها استفاده نا عرف شود را مسدود میکنیم و به این دسته از مشاغل سرویس ارایه نمیدهیم و به هر نحوی که خلاف عرف ثابت شود دسترسی عزیزان مسدود و طبق تعرفه هزینه هارا مسدود نمیکنیم بلکه تا سررسید بعدی آنها پرداخت میشود.

سرور های رکمونت فاما سرور برای ارایه کسب و کارهای قانونی و خدمات قابل استفاده است که همگان بتوانند از آنها استفاده کنند. طول عمر سرور های ما کمتر از ۲ سال است و همواره در تلاشیم تا سرور های جدید و تاریخ انقضای کم را خریداری کنیم که البته این تاریخ انقضا هیچ چهارچوبی ندارد و ما به عمر ۴ سال در نظر میگیریم.

برای خرید سرور فیزیکی یا اجاره سرور اختصاصی ایران میتوانید با تیم پشتیبانی و یا از بخش های مربوطه اقدام کنید.

آرزوی سلامتی و طول عمر برای شما عزیزان

منبع فاما سرور.

 

نظرات کاربران

مطالب مرتبط
ارور NetworkManneger در نصب cpanel
ارور NetworkManneger در نصب cpanel

شما در حال مطالعه مقالهب بر طرف کردن مشکل ارور NetworkManneger در نصب cpanel از وبلاگ فاما سرور و در…

خرید سرور مجازی
خرید سرور مجازی

در این مقاله در مورد خرید سرور مجازی صحبت خواهیم کرد و مزایا و معایب و کنترل یک انتخاب دقیق…

آموزش نصب وردپرس
آموزش نصب وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای بسیار قدرتمند است که در این مقاله آموزش نصب وردپرس را مرور خواهیم کرد و…

درباره فناوران آساک

فاما سرور از گروه شرکت های فاما نام گذاری و تشکیل شده است که در قسمت فوتر میتوانید با خدمات دیگر ما نیز آشنا بشوید و خرسندیم که در این راه و برای رسیدن به موفقیت در کنار شما خواهیم بود.

سرور مجازی ایران

سرور اختصاصی ایران

سرور مجازی آلمان

سرور مجازی ترید

سرور مجازی هلند

سرور مجازی

سرور ایران

وبینار

سرور بیگ بلو باتن

سرور مجازی فنلاند

سرور بایننس

سرور مجازی انگلیس

سرور ترید

فاما سرور
Get our web app. It won't take up space on your phone.
نصب
این پست را در ...
فاما سرور