سرور مجازی آلمان

سرور مجازی آلمان

سرور مجازی آلمان

سرور مجازی آلمان را میتوان جز بهترین سرویسهای موجود بین آفر های سایت ما و همکاران در نظر گرفت و تنها دلیل را میتوان پینگ پایین و سخت افزار قوی دانست.

سرور مجازی چیست؟

سرور مجازی به سیستم هایی گفته میشود که از یک ابر کامپیوتر (server) تشکیل شده است که این ابر رایانه با نرم افزار های مجازی ساز منابع خود را به اشتراک میگذارد.

مثلا یک سرور ایران با مشخصات رم ۳۲ گیگ و پردازشگر (cpu) 12 هسته ای را میتوان به ۱۲ سرور مجازی vds و یا ۲۰ سرور مجازی vps تقسیم کرد که فرق این دو منابع اختصاصی و منابع اشتراکی سرور میباشد که در مقاله قبل در مورد این موضوع توضیح دادیم.

میتوانید تفاوت vps و vds را از این لینک مشاهده کنید.

یکی از مواردی که کیفیت را بین سرویس ها ایجاد میکند منابع دیتاسنتر میباشد.مثلا در دیتاسنتر هتسنا آلمان یا هرتزنر منابع ترافیک و سرعت پورت با دیتاسنترهای ایرانی متفاوت است.

منابع سرور :

در منابع خارجی پورت های پرسرعت تری نسبت به منابع داخلی داریم که میتوان گفت اگر در سئو سایت و سرعت لود کاربر و اینماد یا ساماندهی برای درگاه های پرداخت ایرانی نبود شاید کاربران خیلی سخت از سرور های خارجی کوچ میکردند.

یکی از مشکلاتی که ما با دیتاسنترهای خارجی داشتیم و داریم هویت ایرانی است که مثلا دیتاسنتر هرتزنر در سال ۱۳۹۲ شمسی کلیه اکانت ها و سرویس های کاربران ایرانی را لغو و مسدود کرد.بدون ارایه بک اپ و داده های کاربر.

امروزه بحث رقابتی حاکم شده است در همه ضمینه ها که سرور مجازی نیست مستسنا نمانده.

در آفرهای سرور مجازی ایران , ما از پروایدر های ایرانی استفاده کردیم و منابع سیستم ها و سرور ها را بصورت چشمگیری افزایش دادیم در حد رقابت با سرویس های خارجی.

بر حصب مثال شما با سرور آمریکا یا فرانسه یک فایل که ۲ گیگ حجم دارد و لوکیشن سرور سرویس دهنده مثلا در آفریقا میباشد را حداقل در ۱۴ و حداکثر در ۹ دقیقه میتوانید دانلود کنید با ریت دانلود واقعی ۳ یا ۴ مگ.

ولی در سرویس های ایران فاما سرور اینچنین نیست و شما ۷ مگابایت ریت دانلود واقعی دارید که اگر سرور سرویس دهنده نزدیک به ایران باشد این رقم به ۱۲ مگ در ثانیه نیز میرسد.

در سرورهای آلمان فاما سرور نیز منابع و خدمات خوبی را ارایه میدهیم فقط کافی است به لیست قیمت های سرور مجازی آلمان نگاهی بیاندازید و از این خدمات استفاده کنید.

سرور مجازی آلمان را میتوان از ویکی پدیا نیز جست و جو کرد تا اطلاعات کافی در این ضمینه داشته باشید.

منبع فاما سرور

نظرات کاربران

مطالب مرتبط
نحوه اتصال به دیتابیس Redis
نحوه اتصال به دیتابیس Redis

در این مقاله به آموزش و نحوه اتصال به دیتابیس Redis رو آموزش میدهیم , شما در حال مطالعه این…

نحوه نصب جاوا در اوبونتو ۲۰
نحوه نصب جاوا در اوبونتو ۲۰

جاوا و JVM (ماشین مجازی جاوا) برای بسیاری از نرم افزارها از جمله Tomcat ، Jetty ، Glassfish ، Cassandra…

آموزش نصب cPanel در سرور ایران
آموزش نصب cPanel در سرور ایران

شما در حال مطالعه مقاله آموزش نصب cPanel در سرور ایران و وبلاگ فاما سرور هستید که در دسته آموزشهای…

درباره فناوران آساک

فاما سرور از گروه شرکت های فاما نام گذاری و تشکیل شده است که در قسمت فوتر میتوانید با خدمات دیگر ما نیز آشنا بشوید و خرسندیم که در این راه و برای رسیدن به موفقیت در کنار شما خواهیم بود.

سرور مجازی ایران

سرور اختصاصی ایران

سرور مجازی آلمان

سرور مجازی ترید

سرور مجازی هلند

سرور مجازی

سرور ایران

وبینار

سرور بیگ بلو باتن

سرور مجازی فنلاند

سرور بایننس

سرور مجازی انگلیس

سرور ترید