سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران را میتوان جز بهترین سرویس ها برای وبمستران و مدیران سایت های داخلی دانست چرا که سرعت و منابع و پینگ بسیار پایینی دارد.

سرور مجازی ایران

اگر برگردیم به ۵ سال قبل فراوانی سرویس های ایرانی اینقدر نبود که با سرچ یک کلمه ۱۰۰۰ سایت در ضمینه هاستینگ و سرور مجازی قوی و بزرگ پدیدار شوند و فقط یک یا دو شرکت خدمات اینترنتی بودند که سرویس سرور مجازی نیز ارایه میکردند.

در همین سال ها فراوانی سرویس های خارجی مثل سرور آمریکا و سرور فرانسه بسیار زیاد بود و کمتر مدیر سایت با سرور سخت افزاری و فیزیکی آشنایی داشت.

دقیقا بعد از پدید آمدن درگاه های اینترنتی و سامانه enamad و ساماندهی نیاز کشور به سرور های مجازی بشدت افزایش یافت چراکه یکی از پیش شروط اصلی نماد اعتماد آیپی ایرانی بود.

دیگر خدمات:

علاوه بر این دلایل خدمات گوگل و سرچ محتوا یا سئو کلمات کلیدی در گوگل نیز یکی از پایه دار ترین گزینه ها سرعت لود پیج برای کاربران بودو هست. مثلا اگر از ایران سایت فاما سرور را جستجو میکردند :

اگر در سرور ایران بود یکی از گزینه های پینگ پایینتر و رتبه بندی آیپی ایران برای کاربران ایرانی بود بعد سرور های پینگ بالاتر به ترتیب بنمایش در میامدند.

حال نیز همینگونه است . خدمات و منابع سرور یکطرف. سرویس اختصاصی و اشتراکی vps و vds نیز یکطرف. کنترل پایداری و آپتایم سرور ها نیز طرف دیگر ماجرا قرار داردن.

در فاما سرور خیالتان راحت باشد زیرا سرویس های ما بصورت روزانه مانیتورینگ میشوند و در ۲ سال گذشته بجز قطعی سراسری اینترنت در ماه تظاهرات علی گرانی بنزین فقط ۱ روز downtime داشتیم آن هم صرفا اینترنت کشور مختلط بود و سرور ها روشن بودند.

و حال نیز سرور ها به آپتایم ۷۹۲ روز رسیده اند بدون قطعی برق و ….

قیمت ها:

قیمت های بصرفه و واقعی را برای شما تعیین کردیم که این قیمت ها صرفا رقابتی هستند و مطمنا با این کیفیت و پهنای باند واقعی که ما بشما میدهیم و آپتایم و خنک سازی ۲۴ ساعته فقط جهت رقابت و استفاده شما عزیزان است و در مرجله اول برای ما سود ریالی نخواهد داشت

لیست سرور ایران و سرور مجازی ایران قدرتمند و سرور اختصاصی ایران را برای شما لینک میکنیم تا مشاهده کنید.

در زیر نیز عکس از اتاق سرور و تجهیزاتمان برای شما آپلود میکنیم تا بیشتر در جریان امور قرار گیرید.

ناگفته نماند محل لوکیشن سرور های ایران ما در شهریار با برق اختصاصی تعرفه دیتاسنتر و برق پشتیبان ژنراتون ۱۵۰ آمپر گازی است که بصورت اتوماتیک در ساعات پیک بار در مدار قرار میگیرد و در ساعات عادی با برق شهر تغذیه میگردد.

سیستم عامل های مختلفی چون ویندوز سرور  و  لینوکس سرور را بصورت اختصاصی و بدون تگ های تبلیغاتی برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

سرور ها در صورت قطعی برق سراسری تا ۴۰ دقیقه در مدار میمانند توسط ups های فاما سرور و بعد از قظع شدن برق بلافاصله ژنراتور ما بعد از ۱۹۰ ثانیه اتوماتیک استارت و روشن میشود.

برای کنترل نوسان از تابلو برق های صنعتی و تغذیه مداوم ups استفاده کردیم تا در قطع و وصل شدن برق شهر و ژنراتور ها آسیبی به قطعات سخت افزاری و تجهیزات شبکه ما نرسد.

فاما سرور.

۰۲۱۶۵۵۳۴۱۳۰

ژنراتور گازی ۱۵۰ آمپر

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران

تجهیزات و اتاق سرور فاما سرور تجهیزات و اتاق سرور فاما سرور

نظرات کاربران

مطالب مرتبط
رفع ارور Sub-process در اوبونتو
رفع ارور Sub-process در اوبونتو

در این مقاله قصد معرفی نحوه  رفع ارور Sub-process در اوبونتو را دارید و با ما همراه باشید.   Sub-process…

Clolocation
Clolocation

  فاما سرور با سابقه ۹ ساله در ضمینه IT و خدمات هوش مصنوعی و… برای راحتی عزیزان و با…

تفاوت nginx رایگان و لایسنس دار

تفاوت nginx رایگان و لایسنس دار   این وب سرور برای بازدیدهای بالا بسیار کارآمد می باشد. با توجه به…

درباره فناوران آساک

فاما سرور از گروه شرکت های فاما نام گذاری و تشکیل شده است که در قسمت فوتر میتوانید با خدمات دیگر ما نیز آشنا بشوید و خرسندیم که در این راه و برای رسیدن به موفقیت در کنار شما خواهیم بود.

سرور مجازی ایران

سرور اختصاصی ایران

سرور مجازی آلمان

سرور مجازی ترید

سرور مجازی هلند

سرور مجازی

سرور ایران

وبینار

سرور بیگ بلو باتن

سرور مجازی فنلاند

سرور بایننس

سرور مجازی انگلیس

سرور ترید