strong server

سرور پردازش سریع

این دسته از سرور ها را سرور های پردازش سریع مینامند که تعداد هسته های آنها نسبت به سرور هایی که از 2 پردازنده پشتیبانی میکنند بیشتر است که این امر منجر به بالارفتن تعداد هسته اصلی , تعداد هسته مجازی , سرعت سوکت ها و نصل جدیدتر پردازشگر ها میباشد.

سرور های پردازش سنگین فاما سرور از 4 پردازشگر پشتیبانی میکنند که تا 1.5 ترابایت رم را ساپورت میکنند و قابلیت اتصال به استوریج مهیا میباشد.

 

برای تکمیل اطلاعات در این ضمینه به لینک سرور پردازش سنگین مراجه نمایید.

به دنبال میزبان حرفه ای و مطمعن هستید.

سرویس خود را انتخاب کنید

سوالات متداول

سوالات متداولی که ممکن است برای شما پیش بیاید.

تفاوت  پردازش سنگین با سرور معمولی در چیست؟

در تعداد cpu پشتیبانی شده + تعداد هسته اصلی و تعداد هسته مجازی که به کاربر میدهد + سرعت سوکت ها و نسل جدیدتر پردازشگر آن میباشد که در این بین تعداد رم های دوبرابری و پشتیبانی تا 1.5 ترابایت رم نیز میباشد.توان خروجی قدرت این سرور برابر است با 4 عدد سرور معمولی با توان قدرتی 45 گیگاهرتز از لحاظ سرعت و پردازش و پردازش سریعتر نسبت به تعداد هسته و پردازشگر.

در صورت استفاده از پورت 1 گیگ آیا در هزینه آن تغییری ایجاد میشود؟

بله , یکی از مواردی که باعث بالارفتن هزینه در این سرور ها شده پورت 10 جی میباشد و معمولا از این سرور های برای پردازش و یا میزبانی استفاده میشود که در صورتی از میزبانی بخواهید استفاده کنید پورت 10 گیگ باید استفاده شود و در صورتی که هدف استفاده برای پردازش است پورت 1 گیگ هم کافی میباشد که در مورد قیمت با تیم فروش تماس بگیرید.

نسبت هزینه این سرور به سرور های عادی در چیست؟

طبعا هزینه سخت افزار این سرور ها که از نوع 560 میباشد 4 برابر یک سرور عادی میباشد و پردازشگر های این سرور در ایران موجود نیست به همین دلیل اکثر لوازم ها و سخت افزارها از کشورهای دوبی و … وارد میشود به همین دلیل هزینه آن منطقی تعیین شده اند که اگر مبنا را نسبت به هزینه و خروجی بخواهیم حساب کنیم رقم بالاتر از فاکتورهای درج شده در پکیج ها میباشد.

پشتیبانی این دسته با پشتیبانی موارد دیگر فرق میکند؟

خیر در هر صورت پشتیبانی توسط فاما سرور و مانند محصولات دیگر است.

امکان سفارش مدت دار برای این محصول وجود دارد؟

بله شما میتوانید بصورت 3 ماهه , 6 ماهه و 12 ماهه پرداخت داشته باشید که هم شمال تخفیف بالایی میشود و هم هزینه راه اندازی آن حذف میگردد.یعنی در صورتی که بازه پرداختی 3/6/12 ماهه را انتخاب کنید علاوه بر تخفیف موجود زماندار , هزینه setup نیز از فاکتور حذف میگردد.

امکان افزایش آیپی وجود دارد؟

بله میتوتنید بعد از سفارش از قسمت افزودنی های محصول اقدام به خرید آیپی کنید و یا با بخش فروش تماس بگیرید و درخاست رنج آیپی اضافه نمایید.

 

خروج از نسخه موبایل