سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران فاما سرور در دیتاسنتر های افرانت و تبیان , امین و آسیا تک میزبانی میشود که به میزان ظرفیت رک ها و زیرساخت شبکه در دسترس قرار خواهد گرفت.

بصورت خودکار بهترین وضعیت و پایدارترین همواره در لیست فروش میباشند لذا در صورتی که از دیتاسنتر خاصی نیاز به سرویس دارید , و در لیست انتخابی وجود ندارد با پشتیبانی هماهنگ کنید.

 

نکته:طی ابلاغیه از سوی دیتاسنتر ها و شرکت زیرساخت ایران کلیه سرویس هایی که استفاده غیر داشته باشند مانند vpn  , کاهش پینگ و تانلینگ و ترافیک آنها برابر با یک به یک (1/1) باشد از سوی دیتاسنتر محدود و از جانب ما مسدود میگردد.

استفاده از وی پی ان غیر مجاز است روی سرور های ایران چون بار ترافیکی تولید شده با استاندارد پهن باند و زیرساخت ها برابری نمیکند و در صورتی که برای استفاده از این 3 مورد از سرور ایران خریدی انجام شود بدون بازگشت هزینه سرویس مسدود خواهد شد.

نکته: تمامیه سرویس هایی که با آیپی ایران قابل ارایه شدن میباشد نیاز به اهراز هویت میباشد طی مسوبه قانون های رایانه ای و ابلاغیه پلیس فتا و در صورتی که قصد خرید سرور ایران دارید تمامیه سرویس های ایرانی نیاز به اهراز هویت کاربر دارند.

 

سرور های مجازی فاماسرور از شاسی های نسل 8 الی نسل 10 شرکت HP پشتیبانی میکند و هارد های این سرویس ها از نوع SSD/NVMe میباشد.

به دنبال میزبان حرفه ای و مطمعن هستید.

سرویس خود را انتخاب کنید

امکانات افزودنی

پرسش و پاسخ

سوالات متداول

سوالات متداولی که ممکن است برای شما پیش بیاید.

سرعت اینترنت سرور بر چه مبنایی محاسبه میگردد؟

در شبکه سرعت نهایی تقسیم بر 8 میشود یعنی اگر شما از اینترنت 16 مگابیتی استفاده میکنید در اصل شما 2 مگابیت بر ثانیه میتوانید از اینترنت دانلود و آپلود کنید که در سرور ها (مجازی , اختصاصی) نیز اینچنین است و اگر پورت سرور 1 گیگ باشد در اصل 1024 مگابین تقسیم بر 8 میشود و سرعت دانلود و آپلود سرور در بدترین حالت 90 مگابیت بر ثانیه است و در بهترین حالت + 120 مگابیت.

محدودیت سرعت در سرور ها وجود دارد؟

در حالت طبیعی ما محدودیتی روی پورت اعمال نمیکنیم تا بهتررین وضعیت شبکه را کاربران داشته باشند لذا سرعت اینرنت سرور ها بالاتر از حد مجاز است ولی پایینتر از حد مجاز لیمیت نمیشوند.

مبنای تست سرعت اینترنت در سرور چیست؟

سایت های بیشماری وجود دارند که تست سرعت اینترنت را محاسبه میکنند که چند نکته ضروریست تا در هر سرور و خدمات اینترنتی بتوانید راحتتر به نتیجه دلخواه برسید:

1- مرجع سایت های تست سرعت اینترنت میباشند که آن هم تحت شرایطی ممکن است سرور های تست کننده در خارج از ایران باشند و این در عملکرد تاثیر میگذارد.

2- به ریت دانلود از سایت های توجه نکنید زیرا ممکن است یک سایت مثل ما محدودیت در سرعت اینترنت اعمال نکد و یک سایت دیگر برای کنترل پهناب یاند خود دانلود را محدود کند و بیش از آن به کاربر پهنای باند ندهد.

3- سایت معقول تست سایت : www.speedtest.net میباشد و تست ریت دانلود هم میتوان از سایت های سافت 98 و… استفاده کرد.

از کدام دیتاسنتر ها میزبانی وجود دارد؟

در حال حاضر از افرانت و تبیان استفاده میشود و دیتسانتر های آسیاتک , لایزر , پارس آنلاین و … رو از لیست خدمات حذف کردیم و در بهترین هتلینگ های دیتا(افرانت , تبیان) میزبان شما هستیم.

سرور مجازی | سرور اختصاصی | هاست لینوکس | هاست ایران