سرور اسپانسری

سرور اسپانسری

فاما سرور جهت تقویت و گسترش خدمات مشاغل زیر اقدام به ارایه خدمات سرور اسپانسری مینماید.

 

اسپانسر

به واژگان یعنی سرمایه گذار، متعهد و ضامن ، برپا کننده ، بانی ، حمایت – کننده مالی در امور صحیح و … که این امر توسط اشخاص یا شرکت هایی انجام میشود که در دسته یا رسته ای مشغول فعالیت باشند و نیاز به حمایت داشته باشند.

واژه اسپانسر در تمامیه رسته هاش شغلی وجود دارد و در ضمینه کار ما نیز اینچنین است که شرکت های کوچک یا نو پا و یا کسب و کارهایی که در چهارچوب فعالتی صحیح و اهراز هویت شده نیاز به منابعی دارند که کسب و کار و فعالتشان را ادامه دهند.

سرور اسپانسری

سرور اسپانسری

هاست اسپانسری

گروه شرکتهای فاما (فاماسرور) به گروه ها یا افرادی که در ضمینه فعالیت تولید محتوا قابل توجیح فعالیت میکنند هاست رایگان ارایه میدهد با تامین خدماتی که در انتهای این مقاله عنوان خواهد شد.

میزبانی دیتا برای سایتهایی میباشد که بازدید بالایی داشته باشند یا قدمت حداقل ۲ ساله داشته باشند و بنا به دلایل امنیتی و قانونی اهراز هویت شده باشند در ساماندهی کسب و کارها یا اینماد .

میزبانی هاست اسپانری در داخل کشور است شامل : هاست دانلود, هاست پربازدید, هاست iptv , هاست وردپرس , هاست nvme میباشد و در صورت ارایه طرح توجیهی بر مبنای واحد (۱ترابایت) هزینه خرید ترافیک با قیمت توافقی صورت میپذیرد.

 

سرور اسپانسری

فاما سرور برای آن دسته از کسب و کارهایی که هاست رایگان (هاست اسپانسری) جوابگو خدماتشان نیست سرور رایگان(سرور اسپانسری) ارایه میدهد و در صورت ارایه طرح توجیهی بر مبنای هر واحد ( یک ترابایت) هزینه منصفانه و توافقی بابت خرید ترافیک شما در نظر گرفته میشود.

مبنای ارایه خدمات از ۱ واحد یونیت با سخت افزارهای بروز و آپتایم در دیتاسنتر های افرانت _ آسیاتک _ لایزر _ و درصورت قابل استناد بودن طرح از دیتاسنتر تبیان نیز ارایه میگردد.

 

شرایط دریافت خدمات اسپانسری

در جهت پیشبرد منابع (برد – برد) برای مجموعه فاما سرور و دریافت کنندگان خدمات لازم بذکر است که به چند اصل پایبند باشیم:(دریافت کنندگان خدمات از این رو مشتری نامیده میشوند)

۱- مشتری باید در یکی از سامانه های اینماد یا ساماندهی اهراز هویت شده باشد با قدمت حداقل +۱سال.

۲- خدمات ارایه شده نباید در ضمینه های غیر قانونی (فیلم و سریال) هک و کرک, خدمات v*p*n و تانلینگ و هر دتسه ای که در بخش سایتهای غیر مجاز در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی است باشد.

۳-در ازای دریافت خدمات اسپانسری تبلیغات فاماسرور (تگ یا بنر) در سایت مشتری قرار میگیرد(قابل رویت).

۴- مشتری های هاست اسپانسری و سرور اسپانسری نباید نوپا باشند (این بند به دلایل جلوگیری از مشکلات فی شی نگ و سو استفاده از خدمات میباشد).

 

خدمات قابل ارایه

و در انتها خدمات قابل ارایه در ضمینه های زیر برای مشتریان عزیز در دسترس میباشد:

۱- هاست اسپانسری( منابع پردازشی نامحدود)

۲- سرور اسپانسری(منابع پردازشی نامحدود از ۱ یونیت تا ۳ عدد فول رک با خست افزار های پیشفرض GEN 8)

۳- خدمات پیامک (patern,bulk,انبوه)

۴- ارایه کد تخفیف و برگزاری جشنواره تخفیفات با کد تخفیف ۳۰ الی ۶۵ درصد برای مشتریان.

 

نکته: مجموعه فاما سرور در ضمینه میزبانی دیتا بصورت انبوه و اختصاصی فعالیت میکند و در حال حاضر خدمات هاستینگ در این مجموعه کلید نخورده است به همین دلیل در صورت ارایه خدمات کلیه سرورس های هاستینگ(اسپانسری) بصورت اختصاصی قابل ارایه میباشد که برخی از خدمات را میتوایند از قسمت سرور مجازی یا سرور اختصاصی مطالعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره میتوانید همه روزه در ساعات اداری با شماره تماس های مجموعه تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تیکت هماهنگ کنید.

فاماسرور.

 

 

نظرات کاربران

مطالب مرتبط
سرور مجازی تیم اسپیک
سرور تیم اسپیک

سرور تیم اسپیک سرور تیم اسپیک یکی از گزینه های روی میز جهت همکلام شدن گروهی و اجرای گیم و…

دور زدن تحریم صرافی باینانس
دور زدن تحریم صرافی باینانس

در این مقاله در ضمینه تحریم های صرافی باینانس و نحوه دور زدن تحریم صرافی باینانس اشاره میکنیم.   سرور…

تغییر لیست مخازن اوبونتو
تغییر لیست مخازن اوبونتو

تغییر لیست مخازن اوبونتو کارردهای بسیاری دارد که از جمله موارد سرعت بالاتر نسبت به سرور اصلی اوبونتو و ……

درباره فناوران آساک

فاما سرور از گروه شرکت های فاما نام گذاری و تشکیل شده است که در قسمت فوتر میتوانید با خدمات دیگر ما نیز آشنا بشوید و خرسندیم که در این راه و برای رسیدن به موفقیت در کنار شما خواهیم بود.

سرور مجازی ایران

سرور اختصاصی ایران

سرور مجازی آلمان

سرور مجازی ترید

سرور مجازی هلند

سرور مجازی

سرور ایران

وبینار

سرور بیگ بلو باتن

سرور مجازی فنلاند

سرور بایننس

سرور مجازی انگلیس

سرور ترید