سرور وبینار

نحوه انتخاب منابع و رصد دیتا جزء بالاترین پردازش ها در میان دیگر اپلکیشن های برگزاری وبینار میباشد که نیاز به منابع بالا و درست است.شاسی سرور ها + فرکانس پردازشی + سرعت پورت سرور و سرعت خواندن و نوشتن را جدی بگیرید زیرا برای برگزاری وبینار یا کلاس آنلاین به آن احتیاج دارید.

قیمت های بهینه و سرور های مارکتی که صرفا برای پردازش از آن استفاده میشود گزینه مناسبی میباشد برای سرور بیگ بلو باتن زیرا با پردازش ارزانی که برای ما فراهم میکنم ما نیز میتوانیم قیمت را برای شما کمتر کنیم .سرور اختصاصی بیگ بلو باتن خدمت جدید فاما سرور میباشد که با بهینه شدن و استفاده و انتخاب درست منابع پردازش قوی با هزینه کم برای شما فراهم میکند.

سرور وبینار 4
سرور وبینار 1

پردازش سریع

سرور وبینار 3
سرور وبینار 2
چرا فاما سرور؟

سرعت بسیار بالا

مانیتورینگ 24 ساعته

انتخاب درست منابع

سرور مجازی بیگ بلو باتن

مناسب برای تعداد افراد آنلاین زیر 120 نفر

سرور اختصاصی بیگ بلو باتن

مناسب برای تعداد افراد آنلاین مثبت 120 نفر

سرور وبینار قدرتمند

محدودیت هارا کنار بگذارید..!

بعد از همه گیری ویروس کرونا , نیاز به نشست های ضروری یا جلسات سازمانی و دولتی افزایش داشت که در این بین مدارس و کلاس های موسیقی و آکادمی ها نیز با خطر ابتلا به ویروس همه گیر و … مواجه شدند که تنها راه حل ماجرا استفاده از آموزش از راه دور است که این قضیه با نرم افزار های مختلفی شروع بکار کرده است که بیگ بلو باتن یکی از شماره یک های این داستان ما است و شما میتوانید علاوه بر موج سواری محدودیت های جغرافیایی را نیز کنار بزنید و مدرسه آنلاین تهران میتواند از بند عباس یا کیش نیز دانشجو بپذرید یا کلاس موسیقی و شرکت ها میتوانند میزبان برگزاری نشست ها و وبینار های آنلاین باشند که در این بین هیچ محدودیت زمانی و مکانی برای آنها وجود نخواهد داشت که با ریز گزارشات و ذخیره کلاس درس یا جلسه کاری و ده ها امکانات دیگر این پدیده را حل میکنند.

7 روز هفته به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

سرعتی برابر نور..!

نگران سرعت و کیفیت نباشید , قبل از سفارش شما کارشناسان ما با شما بصورت رایگان مشاوره میدهند که از تجربیات ما استفاده کامل را ببرید و بیهوده هزینه های سنگین و … سرور ها را ندهید.
نکته ای که هست هزینه های سخت افزار از بعد از هجوم این ویروس و نرخ ارز دقیقه ای بسیار بالا رفته و این باعث افزایش قیمت حداقل 3 برابری در سایت های میزبانی دیتا شده است که طبیعی است و ما نیز چنین عملی را انجام داده ایم ولی برای سرور بیگ بلو باتن یا سرور ادوبی کانکت یا سرور اسکای و… نمیتوان از سرور های موجود استفاده کرد چرا که بیهوده هدر دادن منابع میباشد و ما با آماده کردن سرور های مارکتی هزینه های سنگین را کاسته ایم بصورتی که از یک کانفیگ حداقلی که میتوانید هزینه کنید ما منابع را بصورت دقیق برای اهداف شما برنامه ریزی میکنیم و قیمت یک و مناسب را بشما ارایه میدهیم.
 
سرور وبینار پرسرعت
سوالات متداول

طبق کاتالوگ و دیتاشیت شرکت سازنده نرم افزار سرور اختصاصی مناسبترین گزینه است ولی برای تعداد کم یا زیر 100 نفر میتوان از سرور مجازی استفاده کرد.

 

سرور های موجود برای پردازش تهیه شدند که به تعداد عمده خریداری شده اند و نسبت به تعداد افراد آنلاین شما منابع پردازشگر و رم را افزایش و کاهش میدهیم تا در هزینه ها صرفه جویی کنیم.

 

استفاده از سرورهای مارکتی که بجز پردازش دیتا کاربرد دیگری ندارند و تعرفه برق دیتاسنتری برای میزبانی کلولوکیشن سرور ها.

 

بله در صورت درخاست قرار داد برای شما تنظیم و در 2 نسخه قابل ارایه میباشد.

 

100 درصد , در صورتی که از کیفیت و خدمات ناراضی بودید میتوانید در 2 روز کاری هزینه پرداختی را دریافت کنید .

 

بله دسترسی root که بالاترین سطح دسترسی در لینوکس میباشد به کاربران داده میشود و در صورت نیاز میتوانید دسترسی kvm یا ilo نیز داشته باشید.

 

بله , به دلایل وقت گیر بودن نصب بیگ بلو باتن در سرور ایران بابت هر نصب مبلغ 300 هزار تومان دریافت میشود.

 

برای دریافت سرور مجازی 5 دقیقه , سرور اختصاصی 4 تا 24 ساعت , نصب بیگ بلو باتن 2 الی 11 ساعت زمان نیاز است.

 

قطعا همینطور است و در صورتی که در نصب به سوال و جواب نیاز داشته باشید کارشناسان فاما سرور در خدمت شما هستند.