میرور رسمی

میرور رسمی

با معرفی بخش جدید میرور رسمی در خدمت شما عزیزان هستیم , میرورهای مربوطه به سیستم عاملهای ubunto , centos ,debian میباشد.

 

میرور رسمی چیست؟

میرور لینک رسمی به مخازنی گفته میشوند که وظیفه تسریع بخشیدن در دریافت فایلهای اصلی سیستم عامل ها مانند اوبونتو , centos , دبین و … میباشد. برفرض مثال شما در اوبونتو سرور خود دستور update  را به سرور ها ارسال مکنید و در اینجا به مخازن متصل میشوید که بصورت اتوماتیک میزبان اصلی شمارا به نزدیکترین لینک و قدرتمند ترید لینک متصل میکند که فاما سرور با ایجاد میرور لینک اوبونتو , میرور لینک centos , میرور لینک debian این مهم را برای شما عزیزان فراهم نموده است.

 

مزایا استفاده از میرور ایران چیست؟

با توجه به قرار گیری سرور های فاما سرور در دیتاسنتر برج میلاد(آسیاتک) و دیتاسنتر افرانت سرعت بالاتری نسبت به میرور های خارج از کشور دارد و محاسبه نرخ رد و بدل شدن دیتا با تعرفه نیم بها و ترافیک داخلی محاسبه میگردد که بصورت خلاصه سرعت بالاتر و تعرفه اینترنت نیم بها میباشد.

میرور رسمی اوبونتو

اوبونتو ( Ubuntu ) یک سیستم عامل متن باز منشعب شده از Debian است که قابلیت نصب بر روی سیستم های خانگی ، تلفن های همراه و سرورها را دارا می باشد. محیط گرافیکی پیش فرض در اوبونتو Unity نام دارد. در حال حاضر Ubuntu یکی از پرکاربرترین سیستم عامل های خانگی و سرور در دنیای لینوکس و متن باز می باشد.

یکی از مشکلات کشور عزیزمان فاصله مکانی با سرور های میرور است که گاها یا در خارج از کشور میباشد یا فاصله دوری با ما دارند از لحاظ موقعیت فیزیکی سرور ها و پینگ و… که لازم بذکر است همکاران ما در سایتهای مختلف اقدام به راه اندازی میرور کرده اند ولی میرور ایران هم یکسری چالش ها برای ما بهمراه دارد.

در قسمت زیر میتوانید از آرشیو میرور اوبونتو در ایران استفاده کنید.

در این قسمت میتوانید از cd image میرور اوبونتو در ایران استفاده کنید.

 

میرور centos در ایران

به دلیل تحریم ایران توسط سیاست های centos متاسفانه قادر به ثبت رسمی میرور cent os نیستیم ولی آن را راه اندازی کردیم تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید.

شما میتوانید به آدرس میرور centos مراجعه کنید و یا از بخش میرور روی ورژن خاص خود کلیک کنید و تغییرات تعویض آدرس مرجع را انجام بدهید.

 

میرور debian در ایران

همینطور در کنار میرور های دیگر میتوانید از میرور دبین نیز استفاده کنید که از آدرس میرور debian در ایران قابل دسترس است .

 

در لینک زیر میتوانید بصورت مستقیم به میرور اوبونتو , میرور centos و میرور debian با بصورت مستقیم در سرور ایران را رویت نمایید:

https://mirror.famaserver.com/

 

میرور رسمی فاما سرور را میتوانید بصورت مستقیم و بصورت اتوماتیک استفاده نمایید و موقعیت سرور های میرور در آسیاتک و دیتاسنتر افرانت بصورت CDN جهت موقعیت یابی نزدیکترین سرور به سیستم شما جهت اتصال میباشد.

 

نکته قابل بیان امنیت میرور ها میباشد که بصورت مستقیم بدون دخالت انسان و توسز سرور های اوبونتو , cent os , debian کنترل میشوند و قابل دسترس هستند.

 

فاما سرور

17954
1019
نظرات کاربران

مطالب مرتبط
آموزش نصب اوبونتو 16 سرور
آموزش نصب اوبونتو سرور

در این مقاله قصد داریم تا آموزش نصب اوبونتو سرور را در محیط esxi vmware بشما عزیزان آموزش بدهیم.فاما سرور…

ویرایشگر vi لینوکس
آموزش کار با ویرایشگر vi لینوکس

آموزش کار با ویرایشگر vi لینوکس   لینوکس دنیای لذت بخشی دارد که فقط یه مدیر شبکه و یا یک…

اطلاعیه تحویل سرویس

با توجه به شرایط حاکم و نرخ ارز تحویل سرویس های اختصاصی نظیر سرور بیگ بلو باتن و سرور اختصاصی…

درباره فناوران آساک

فاما سرور از گروه شرکت های فاما نام گذاری و تشکیل شده است که در قسمت فوتر میتوانید با خدمات دیگر ما نیز آشنا بشوید و خرسندیم که در این راه و برای رسیدن به موفقیت در کنار شما خواهیم بود.

سرور مجازی ایران

سرور اختصاصی ایران

سرور مجازی آلمان

سرور مجازی ترید

سرور مجازی فرانسه

سرور مجازی

سرور ایران

وبینار

سرور بیگ بلو باتن

سرور مجازی فنلاند

سرور باینانس

سرور مجازی انگلیس