نویسنده: fema co
16 دسامبر 2020
0 126
ارور internal error ریموت دسکتاپ

ارور internal error ریموت دسکتاپ

در این مقاله مشکلات کاربران با ارور internal error ریموت دسکتاپ را بررسی و راه حل آن را آموزش خواهیم داد.آموزش ویدیویی ضمیمه شد.

 

ریموت دسکتاپ(rdp)

نرم افزار remote desktop که در تمام ورژن های ویندوز موجود میباشد,که برای ارتباط بین کلاینت(کاربر) و سرور ( سرور مجازی) است در دسترس است و با سرچ گزینه remot در قسمت استارت ویندوزتان قابل رویت میباشد.که البته نرم افزارهای متعددی در این ضمینه وجود دارد و ساده ترینشان که هر سیستم عاملی آن را دارا میباشد ریموت دسکتاپ میباشد.

کاربران زیادی با مشکل ورود به سرور بعد از گذشت زمان های بالاتر از ۳۰ روز مواجه میشوند که با خطای an internal error has occurred هنگام ورود به سرور ویندوز راه حل های مختلفی را امتحان میکنند ولی این مثاله به سیستم کلاینت(کاربر) ارتباطی ندارد و مشکل به دلیل محدود شدن کانکشن از سرور میباشد.

کاربران سرور مجازی ترید که تعداد ورود بیشتری نسبت به سایر کاربران دارند خیلی زودتر از مصارف عادی با این ارور روبرو میشوند که راه حل آن آسان است.

در این ویدیو میتوانید مشکل را براحتی برطرف کنید و میتوانید با تماس با پشتیبانی فاما سرور یا اعلام از طریق سیستم تیکتینگ سامانه مشخصات سرور را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت برای شما مشکل رو برطرف کنیم.

 

ارور an internal error has occurred

خطای an internal error has occurred را میتوان با تغییر و ایجاد در فایل ریجستری ویندوز سرور تغییر داد. برای حل این مشکل اگر شما کاربر فاما سرور نیستید و تنها دسترسی شما به سرور مجازی وندوز فقط نرم افزار ریموت دسکتاپ است با شرکت پشتیبان تماس بگیرید تا مشکلتان را برطرف کنند یا دسترسی کنسول به شما بدهند.

کاربران فاما سرور میتوانند در زمان بروز چننی خطایی از ناحیه کاربری==> سرویسهای من==> مدیریت سرویس , وارد قسمت کنسول بشوند و در آنجا مراحل زیر را دنبال کنند .

 

رفع خطای an internal error has occurred

برای حل این مسله مراحل زیر را طی کنید:

۱- در صورتی که به کنسول دسترسی دارید از قسمت کنسول وارد سرور خود شوید.

کنسول فاماسرور

ارور internal error ریموت دسکتاپ

 

نکته: ممکن است دسترسی به کنسول از شرکتی که سرور مجازی تهیه کردید نداشته باشید برای حل این مشکل حتما باید به یک طریقی به محیط سرور دسترسی داشته باشید و سپس اقدام به پاس کردن مراحل کنید.

بعد از ورود به ناحیه ویندوز مجازی از منوی استارت وارد قسمت ریجستری میشویم.

start==> type regedit==>open registery

ارور internal error ریموت دسکتاپ

 

سپس در محیط رجیستری به آدرس زیر میرویم:

Start=>regedit=>HKEY_LOCAL_MACHINE=>SYSTEM=>CurrentControlSet=>Control=>Terminal Server

 

ارور an internal error ریموت دسکتاپ

در قسمت ترمینال سرور کلیک راست میکنیم و یک فایل جدید از نوع DWORD(32-bit) Value ایجاد میکنیم.

نام فایل مورد نظر را MaxOutstandingConnections تعیین میکنیم و نوع آن را Decimal میکنیم و مقدار value data: را برابر با ۱۰۰۰ قرار میدهیم.

MaxOutstandingConnections

 

ارور internal error ریموت دسکتاپ

ارور internal error ریموت دسکتاپ

کار تمام است و بعد از طی کردن مراحل بالا و وارد کردن نام فایل با دقت (حساس به حروف کوچک و بزرگ) از محیط ریجستری خارج و میتوانیم براحتی مجدد از ریموت دسکتاپ وارد سرور شویم بدون مشکل .

 

برای سهولت کار شما عزیزان ویدیوی آموزشی ارور an internal error ریموت دسکتاپ را میتوانید مشاهده کنید:

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط این مطلب پیشنهاد می شود

خدمات فاما سرور

 • سرور مجازی

  سرور مجازی

  سرور مجازی یکی از سرویس های پر استفاده و مقرون بصرفه برای کسب و کارهای کوچک و خدمات سایر در ضمینه IT و شبکه میباشد که توان پشتیبانی از 128 هسته و 512 گیگ رم را دارد.

 • سرور اختصاصی

  سرور اختصاصی

  سرور های اختصاصی فاماسرور از دو گروه نسل جدید و پردازش سنگین استفاده میشود که میتوانید تا 155 گیگاهرتز پردازش و تا 1.5 ترابایت رم را در اختیار داشته باشید.

 • بیگ بلوباتن

  بیگ بلوباتن

  سرور بیگ بلوباتن اختصاصی و مجازی یکی از خدمات , برای استفاده از کلاس های آموزشی , جلسات و ... بصورت دوطرفه و با کیفیت تضمین شده میباشد.

 • هاست لینوکس

  هاست لینوکس

  در هاست لینوکس با منابع گوناگون امکان میزبانی از سایت های بزرگ و پر بازدید نیز وجود دارد و میتوان از مزایا و خدمات آن استفاده کرد.

 • هاست دانلود

  هاست دانلود

  هاست های دانلود فاماسرور میزبانی شده در دیتاسنتر های لول 1 ایران میباشد که با سخت افزار ها و استوریج های نسل جدید میزبانی و پشتیبانی میشوند.

 • ثبت دامنه

  ثبت دامنه

  ثبت دامنه های بین المللی , دامنه ir و دامنه های با پسوند های مختلف در فاماسرور پشتیبانی میشوند.