نویسنده: fema co
15 آوریل 2020
0 227
سرور مجازی پر سرعت ایران

سرور مجازی پر سرعت ایران

واژه سرور مجازی پر سرعت ایران را میتوان هم از لحاظ سرعت سخت افزاری و هم از لحاظ سرعت منابع تصور کرد ولی در این مطلب ما در مورد هردو صحبت خواهیم کرد.

سرور مجازی پر سرعت ایران

سرور مجازی ایران یا سرور اختصاصی ایران یا کلا سرور مجازی آلمان یا هر کشور دیگری که موجودیت سخت افزاری و منابع کافی را نداشته باشد قطعا آسیب های زیادی به مالکیت سورس ها و سایت ها آسیب میزند.مثلا اگر از هاست رایگان یا هاست ارزان تاکنون استفاده کرده باشید متوجه منظور من میشوید. قطعا هاست پرسرعت تفاوت زیادی با سایر پلن ها دارد.

تمامی این ماشین مجازی و هاست ها بشرطی قابل قبول است که منابع خوبی داشته باشند.سرور مجازی پرسرعت فاما سرور نیز چنین است و قطعا باید تست کنید تا متوجه شوید تفاوت ها در چیست.

منابع سرور عا همگی جدید و پورت ارتباطی سرور پورت گیگ است که قابلیت افزایش پورت بسفارش کاربر تا ۱۰ گیگ میسر است و این زمانی اتفاق میافتد که کاربر دارای تولید محتوا و استفاده در چهارچوب قوانین کشور باشد تا بتواند افزایش پورت سرور را انجام دهد.

 تست سرعت سرور مجازی

قطعا تاکنون جهت کنجکاوی از اسپید تست ها استفاده کرده اید . خوب مشخص است سرویس دهنده ای که بر بستر پورت ۱۰g قرار گیرد ریت دانلود و آپلود خیلی خوبی دارد ولی ما از سروری با پورت ۱ گیگ استفاده میکنیم که از یک سرویس دهنده داخلی فایلی را برای دانلود انتخاب کرده و در حال دانلود است که البته چند ثانیه ای بیش طول نکشید ولی توانستیم عکسی را برای شما در نظر بگیریم.

سرور مجازی پرسرعت ایران

 

در حالت عادی تمامیه سرور های ما را شامل میشود و ریت دانلود نسبت به سرویس دهنده محاسبه خواهد شد چرا که ممکن است سرور ارایه دهنده فایل ریت دانود را محدود کرده باشد ولی برای شما ویدیوو تنظیم کردیم که در یک vps ایران اقدام به تست در سایت speedtest.net کرده ایم.

همواره در نظر داریم تا بهترین کیفیت ممکن را به کاربر ارایه دهیم و امید است در این راه سربلند باشیم.

منبع فاما سرور

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط این مطلب پیشنهاد می شود

خدمات فاما سرور

 • سرور مجازی

  سرور مجازی

  سرور مجازی یکی از سرویس های پر استفاده و مقرون بصرفه برای کسب و کارهای کوچک و خدمات سایر در ضمینه IT و شبکه میباشد که توان پشتیبانی از 128 هسته و 512 گیگ رم را دارد.

 • سرور اختصاصی

  سرور اختصاصی

  سرور های اختصاصی فاماسرور از دو گروه نسل جدید و پردازش سنگین استفاده میشود که میتوانید تا 155 گیگاهرتز پردازش و تا 1.5 ترابایت رم را در اختیار داشته باشید.

 • بیگ بلوباتن

  بیگ بلوباتن

  سرور بیگ بلوباتن اختصاصی و مجازی یکی از خدمات , برای استفاده از کلاس های آموزشی , جلسات و ... بصورت دوطرفه و با کیفیت تضمین شده میباشد.

 • هاست لینوکس

  هاست لینوکس

  در هاست لینوکس با منابع گوناگون امکان میزبانی از سایت های بزرگ و پر بازدید نیز وجود دارد و میتوان از مزایا و خدمات آن استفاده کرد.

 • هاست دانلود

  هاست دانلود

  هاست های دانلود فاماسرور میزبانی شده در دیتاسنتر های لول 1 ایران میباشد که با سخت افزار ها و استوریج های نسل جدید میزبانی و پشتیبانی میشوند.

 • ثبت دامنه

  ثبت دامنه

  ثبت دامنه های بین المللی , دامنه ir و دامنه های با پسوند های مختلف در فاماسرور پشتیبانی میشوند.