سرور بایننس

سرور باینانس

در این مقاله بصورت اختصاصی در ضمینه سرور بایننس و دورزدن تحریم صرافی بایننس بحث خواهیم کرد.

 

صرافی بایننس

همانگونه که در مقالات قبلی به آن اشاره کردیم بایننس (Binance) یک صرافی دیجیتال جهانی میباشد که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۷ شروع کرد , و به سرعت میان کاربران جهانی خود رشد کرد و رقبا را یک به یک پشت سر گذاشتم و در حال حاضر بهترین و پر طرفدار ترین صرافی دیجیتال دنیا میباشد.

متاسفانه سال ۱۳۹۷ این صرافی اسم کشور عزیزمان ایران را از خدماتش حذف کرد که باعث نگرانی های بسیاری شد که این نگرانی ها تبدیل به یک کابوس شد برا دارایی و دور زدن تحریم باینانس.

در حال حاضر باینانس یکی از معتبرترین و قدرتمندترین صرافیهای حال حاضر دنیا میباشد در ضمینه خدمات ارز مجازی که نمیتوان از آن چشم پوشی کرد.

vps Binance

vps Binance

 

آیپی ثابت برای بایننس

آیپی ثابت برای بایننس راه حل استفاده بدون ریسک و بدون چون و چرا است که متاسفانه بدلیل عدم آگاهی مصرف کنندگان بیش از ۶۰ درصد از کاربران ایرانی از خدمات v -p*n برای استفاده از این صرافی استفاده میکنند.

سرویس های خیلی استیبل و زیادی را میتوان نامبرد و مثال زد ولی بیس اصلی این موارد ریسک پذیر است چرا که یک سرویس دهنده وی پی n ممکن است ۴۰۰ کاربر در این ضمینه داشته باشد و با تیلیغات آیپی اختصاصی باینانس کاربران را جذب میکند.

ولی یک نکته چرا و چگونه؟

اکثر مدیران سایتها و مدیران سرور این تعداد آیپی برای یک یا چندین سرور را با این نرخ از ارایه غیر ممکن میدانند چراکه یک سرور اختصاصی با منابع عالی هم نمیتواند ۲۰۰ آیپی را از دیتاسنتر های خارجی بدون دلیل داشته باشد که این تعداد عملا فریب است و اکثر کاربران از سرویس اشتراکی استفاده میکنند.

سرور بایننس

سرور بایننس

سرور مجازی ترید چیست?

به ماشین های مجازی که به عنوان سرور مجازی شناخته میشن و در ضمینه خرید و فروش در صرافیها یا نصب ربات های قدرتمند در ضمینه ترید کردن از آنها استفاده میشه سرور مجازی ترید میگویند که در قسمت سرور ترید میتوانید آنها را مشاهده کنید.

در قسمت فروش سرور ترید میتوانید سرور مجازی ترید ارزان را جستجو کنید و از خدمات آن استفاده کنید.

 

سرور بایننس

سرور مجازی بایننس را میتوان تنها راه حل بدون ریسک و استرس دانست بشرطی که از منابع خوب و اختصاصی استفاده شده باشد. همیشه خدمات مهم که با دارایی کاربر در ارتباط است باید دارای منابع اختصاصی باشد که بصورت رزرو ایجاد شده باشد.

میتوانید از قسمت سرور ترید در فاما سرور از لوکیشن های (سرور بایننس فنلاند , سرور بایننس انگلیس , سرور بایننس آلمان و سرور بایننس هلند ) استفاده کنید و در صورتی که کاربر جدید هستید در باینانس از سرور مجازی آلمان نمیتوانید بدون اهراز هویت در باینانس استفاده کنید.

سخت افزارهای سرور مجازی هلند , سرور مجازی آلمان , سرور مجازی انگلیس و سرور مجازی فنلاند فاما سرور بروزترین و از نوع قویترین cpu ها و ram ها میباشد که تمامیه سرویس ها از نوع هارد NVME هستند که در حال حاضر پرسرعترین هارد های قابل استفاده دز سرور اختصاصی میباشند.

 

سرور بایننس

سرور بایننس

بهترین سرور مجازی برای بایننس

vps مناسب باینانس را در تمامیه پلان های معرفی شده در دسته سرور ترید فاما سرور میتوانید داشته باشید , به دلایل زیر:

۱- عدم اورسل کردن سرور (منع استفاده بیش از حد ظرفیت از سرور ها)

۲- منابع اختصاصی برای کاربران( منع استفاده از منابع اشتراکی و رزرو منابع خریداری شده توسط پلان کاربر بصورت منابع اختصاصی سرور مجازی بایننس)

۳-نوع هارد ها( تمامیه پلان ها از نوع هارد nvme است که پرسرعتترین در خواند و نوشتن اطلاعات در هارد میباشد.)

۴- استفاده از سری رم های DDR4 که باس بالایی برای استفاده دارند.

۵- استفاده از cpu های قدرتمند با هسته بالا و بنچمارک خوب

۶- استفاده فقط مخصوص بایننس( منع استفاده از سرور اختصاصی برای مصارف هاستینگ , دانلود و… و تمامیه کاربران صرفا برای استفاده در باینانس در نظر گرفته شدند که ترافیک شبکه را خلوت میکند.)

۷- پورت ۱ گیگ نامحدود( با توجه به بند ۶ استفاده از شبکه در سرور های درنظر گرفته شده دارای منابع ترافیکی خیلی خلوتتری نسبت به پلن های دیگر دارند.)

۸- عدم نیاز به خرید آی پی ثابت برای بایننس , چراکه سرور مجازی خود آیپی ثابت دارند و نیازی به خرید مجدد آیپی نیست و این آیپی ها تغییر نمیکنند.

موارد زیادی را میتوان نامبرد ولی مهمترین آنها در این ۸ بند موجود میباشد و در صورتی که پلان مورد نظر دارای این موارد باشد را میتوان بهترین وی پی اس برای بایننس نامبرد.

 

تفاوت سرور ترید و دیگر پلن ها

یک نکته را بازگو کنیم که خیلی از کاربران بنا بر قیمت های درج شده در سایت یا … مثلا برای استفاده از سرور ترید هلند(سرور باینانس هلند) اقدام به خرید سرور مجازی هلند میکنند.

این کار برای ما تفاوتی ندارند ولی خب سرورهای باینانس تفاوت زیادی با سرور مجازی هلند دارند چرا که سخت افزار ها یکی میباشد و قدرت سرور ها و … تفاوتی ندارند و فقط در هزینه آنها تفاوت ایجاد شده که دلیل اصلی آن استفاده صنفهای مختلف از سرور مجازی معمولی است.

مثلا با توجه به بند ۶ و ۷ بخش قبلی پلان های طرح ریزی شده سرور ترید صرفا برای استفاده در صرافی ها میباشد و کاربران هاستینگ یا کاربرانی که استفاده بالایی از سخت افزار و پورت اینترنت سرور دارند در سرور های ترید اجازه فعالیت ندارند ولی در سرور مجازی هر کشوری که در سایت موجود است بجز سرویس های تانلینگ و v–p–n مصارف مختلفی از آنها استفاده میکند و به همین دلیل ما ۲ دسته در سایت ایجاد کردیم یک دسته برای استفاده از ترید و یک دسته برای مصارف دیگر.

 

سرو ترید

برای تهیه سرور خدمات ارزی یا سرور ترید و سرور باینانس میتوانید از منوی بالای سایت -> سرور مجازی -> سرور ترید اقدام به خرید کنید و با با مشاورین ما در ساعات اداری از بخش تماس با ما و یا در ساعات غیر اداری از قسمت پشتیبانی در پنل کاربری ارتباط برقرار کنید و در این ضمینه از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

 

نظرات کاربران

مطالب مرتبط
سرور مجازی بیگ بلو باتن
سرور مجازی بیگ بلو باتن

فاما سرور با ارایه بهترین سرور های داخلی و سرور مجازی بیگ بلو باتن را برای استفاده های آموزشی و…

امنیت گذر واژه
امنیت گذر واژه

در این مقاله, به موضوع امنیت گذر واژه میپردازیم که یکی از عوامل مهم در حفظ ثبات و امنیت داده…

افزودن کاربر به esxi 6.7
افزودن کاربر به esxi 6.7

در مقالات گذشته در ضمینه سرور مجازی پر سرعت ایران توضیحاتی دادیم و در این مقاله در مورد افزودن کاربر…

درباره فناوران آساک

فاما سرور از گروه شرکت های فاما نام گذاری و تشکیل شده است که در قسمت فوتر میتوانید با خدمات دیگر ما نیز آشنا بشوید و خرسندیم که در این راه و برای رسیدن به موفقیت در کنار شما خواهیم بود.

سرور مجازی ایران

سرور اختصاصی ایران

سرور مجازی آلمان

سرور مجازی ترید

سرور مجازی هلند

سرور مجازی

سرور ایران

وبینار

سرور بیگ بلو باتن

سرور مجازی فنلاند

سرور بایننس

سرور مجازی انگلیس

سرور ترید